| Georgian_Gabriell_1997 a întrebat:

Am dat bacul azi, iar eu am cerut o foie de mijloc si pe aceasta nu mi-a stampilat-o, dar pe prima mi-a pus stampila. Oare se va anula?

2 răspunsuri:
| BlackRaven45 a răspuns:

Nu prea cred. Asta e neatentia supraveghetorilor. Corectorii nu sunt chiar asa absurzi ma gandesc ca sa iti anuleze lucrarea din motivul asta. Sunt sanse nici sa nu observe. Cine stie. Poate prinzi niste corectori calumea. Succes in continuare! happy

| Themoreyouknow a răspuns:

Vina oricum nu e a ta..pentru ca nu tu ai responsabilitatea sa pui stampile..nu cred ca ti se va anula..bafta in continuare