| Jigo123 a întrebat:

Deci. Azi la bac la Română, după ce am cerut o a doua foaie de mijloc, și am inceput sa scriu pe ea, au venit cei din comisie cu ștampila și mi-au ștampilat și peste 2 cuvinte din compunerea de la sub 3. Este vreo șansă să fie considerat semn distinctiv de către vreun corector?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca o sa fie considerat semn distinctiv, avand in vedere ca nu tu ai pus stampila.

2 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Mie la suta. Am patit, m-au dat afara, am ramas fara diploma, a trebuit sa redau bacul in toamna anului urmator.

| deeeaqq a răspuns:

Nu se consideră semn