| NICKSOOO a întrebat:

Am de facut o prezentare power-point despre diverse pietre pretioase; as vrea sa atasez pe langa animatii etc si o melodie "de fundal". As dori sa-mi propuneti melodii; si de asemenea sa-mi-o trimiteti (nu videoclip, ci melodie); iar apoi sa-mi spuneti cum o pot atasa. Va multumesc! Astept cu nerabdare raspunsurile voastre! :X (OBS: Din cate stiu nu puteti trimite melodii prin intermediul acestui site; dar imi puteti lasa, daca nu la intrebare, in privat adresa voastra de e-mail)

2 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

Poti pune o melodie clasica, de exemplu Fur Eise de Beethoven(versiunea la pian).
Sau poti incerca ceva mai modern de esxemplu Tiziano ferro la differenza. Poate ceva mai vechi Tina turner simply the best. cauta-le pe youtube sidaca iti place una spune-mi sa ti-o trimit.(sau da-mi o preferinta)

| Eaeea a răspuns:

Mai e : Celine Dion-I'm alive