| NICKSOOO a întrebat:

Am de facut o prezentare power-point despre diverse pietre pretioase; as vrea sa atasez pe langa animatii etc si o melodie "de fundal". As dori sa-mi propuneti melodii; si de asemenea sa-mi-o trimiteti (nu videoclip, ci melodie); iar apoi sa-mi spuneti cum o pot atasa. Va multumesc! Astept cu nerabdare raspunsurile voastre! :X (OBS: Din cate stiu nu puteti trimite melodii prin intermediul acestui site; dar imi puteti lasa adresa voastra de e-mail; de fapt va rog sa faceti acest lucru; fiindca imi este mult mai usor sa vb pe mess decat pe site-site-ul mereu se blocheaza-are erori). Multumesc!:X

1 răspuns:
| Grăurea a răspuns:

Daca e vorba de pietre pretioase cred ca ar merge de minune Recviem pentru Un Vis. Caut-o oriunde, ca o gasesti peste tot si dupa mine e cea mai tare bucata muzicala din muzica clasica. Se potriveshte pentru pietrele pretioase mari si impunatoare ca nu stiu ce de pe coroana lui Ludovic Soare (habar n-am, dau si eu un exemplu). Sper ca-ti e de folos.