| didy_2216 a întrebat:

am de facut un referat la istorie despre "Comunism" cu titlul"Familia mea in comunism"iar aici trebuie sa scriu ce se intampla pe vremea aceea iar acu nu se mai intampla.ma puteti ajuta si pe mine.sau puteti sa imi spune-ti cum era atunci. dar daca se poate nu referate.multumesc.dau fundita.

5 răspunsuri:
| judgement a răspuns:

Cel mai bine este sa iti intrebi parintii cum au perceput ei acea vreme happy deoarece majoritatea celor ce utilizeaza TPU, nu au facut parte din era comunista happy

| GodBlessYou a răspuns:

Comunismu in romania su in general? In prezent avem 5 state comuniste:

- Laos
-China
-Vietnam
-Cuba
-Corea de Nord

Era lui ceausescu este si in prezent, in Corea de Nord.

| didy_2216 explică:

Pai despre romania cum era in comunismbig grin

| didy_2216 explică:

Din cate am inteles de la profa este un concrus in tara si de aceea toata lumea are de facut acelasi referatbig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am