| kalex a întrebat:

Am fost operat si nu am voie sa fac sport. Asta este acum problema: am scutirea pentru sport si motivarea pentru absente pe aceeasi foaie. Cui trebuie sa ii dau foaia? Dirigintei? Nu o sa zica la sport sa ii dau lui?

Răspuns Câştigător
| Gabi991 a răspuns:

In primul rand trebuie sa o vizezi la cabinetul scolar si dupa faci 2 copi xerox

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| nirocino a răspuns:

Trebuie să faci 2 copii xerox, una îi dai dirigintei şi una profesorului de la sport. Baftă!
Să păstrezi originalul!

| CiocanN a răspuns:

Poti face si o copie. dar fii sigur ca cel/cea de la sport o sa vb si cu diriginta ta si o sa ii zica ce si cum. mai bine ii dai dirigintei pentru ca ea va are sub aripa sa zic asa

| Iugas a răspuns:

Daca faci o copie are ceva?

| Georjshs a răspuns:

Trebuie să ai doua foi.Una trebuie să fie scutirea, si alta trebuie să fie pentru motivarea absentelor.Una trebuie să eu dai dirigintei si alta lui profu de sport

| Ami1 a răspuns:

Pai.fa 2 copii sau da-a scutirea dirigintei.

| Ami1 a răspuns:

Pai.fa 2 copii sau da-a scutirea dirigintei...