| adrbrb a întrebat:

Am intrat la liceul Voievodul Mircea din Targoviste si nu stiu la ce ora trebuie sa vin in prima zi de scoala, ma poate ajuta cineva?

5 răspunsuri:
| Biu90 a răspuns:

Salut! Eu am terminat acolo si incepea mereu la 8:30. Deci cam la ora aia sa fi. Tine putin, la 9:30 e gata. Bafta!

| JeffHardy2011 a răspuns:

Du-te la liceul respectiv, si intreaba la secretariat.

| djdani2010 a răspuns:

Vezi daca ai siteul scolii, dar de obicei toate scolile incep la ora 9

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Şcoala începe cu "Festivitatea de deschidere" a anului şcolar.

Ora la care este programată această festivitate DIFERĂ de la şcoală la şcoală!

Mergi la şcoală şi vezi Avizierul, sau dai un telefon la Secretariat!

Toate cele bune.

| sHd007 a răspuns:

Suna la liceu si intreaba. De obicei incep la 9 sau 10.