| zm0105 a întrebat:

Bună!
Am nevoie de ajutor legat de facultate. Vreau sa mă înscriu la telecomunicatii la ID, însă singura opțiune gasită este la Timișoara, și este foarte departe. Mai știți și alte facultăți din tara care au telecomunicațiile in forma de invatamant la distanta.
Știu că inscrierile sau incheiat. Doresc să știu dacă sunt ca să mă pot înscrie la anul.

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Eu nu vad nicio problema aici. Facultatea te ajuta sa te maturizezi si sa te stabilesti pe picioarele tale. Daca stai la jumatate de ora sau o ora de orasul natal nu vei reusi sa te desprinzi de parinti in aceeasi maniera.