| GigiDurul a întrebat:

Stiti vreo facultate din Timisoara care sa nu fi incheiat inscrierile?

3 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Stai putin. adica nu ai intrat la facultatea dorita si vrei neaparat sa intri la una doar cu conditia sa aiba locuri sau sa nu se fi incheiat inscrierile? Mare greseala... Daca nu reusesti, intri la toamna.

| GigiDurul explică (pentru Nemessys):

Cautam ceva in acelasi domeniu. (IT). M-am inscris la AC la Poli si mi-am supraestimat media de admitere si asa nu m-am mai inscris la alta. Ma gandeam sa fac un an la o facultate de info si dupa sa ma inscriu iar la AC.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu sigur dar vezi la alea private.