| bubuuuc a întrebat:

am nevoie de o prezentare powerpoint a greciei antice...ma puteti ajuta cu niste idei?

Răspuns Câştigător
| Papusha1 a răspuns:

Am eu un material! Da-mi email-ul tau si ti-l trimit!

| bubuuuc explică (pentru Papusha1):

Ancakusy13@yahoo.com happy mersi mult :*

| bubuuuc explică (pentru Papusha1):

L`am primiit mersi mult mult de tot kisskisskiss

| Papusha1 a răspuns (pentru bubuuuc):

OK! Sunt mandra ca te-am putut ajuta!

4 răspunsuri:
| pelivanvasil a răspuns:

Eu sunt grec stabilit in Romania deci fa prezentarea despre acropole zeiii greciei cetatea atena care sa duelat cu sparta si asa au slabit fortele armatei si au fost usor de infrant s-au cea mai mare comunitate greaca din Romania de unde sunt eu comuna izvoarele jud Tulcea sa intemeiat ca la poalele muntelui consul au venit mai multe famili de greci si o femiei trebuia sa nasca si dupa nastere nau mai plecat si au facut un sat