| DND a întrebat:

Buna am nevoie de putin ajutor, am o tema la romana si nu stiu cum sa o rezolv. Cerintele suna cam asa:
1 Alcatuiti un grafic al etapelor devenirii protagonistului pe traseul :
-copil-tanar-adul
-copilarie-tinerete-maturitate
2. Specificati valentele simbolice ale calatoriei copilului la nivelul operei date.
Protagonistul/copilul este personajul principal din opera Dupa melci de Ion Barbu.Imi puteti explica ce trebuie sa fac pentru a-mi rezolva tema? fundapuppy dog eyes

3 răspunsuri:
| andreutzapissycutza a răspuns:

Imi pare rau nu te pot ajuta, dar vreau sa-ti spun ceva: pe TPU nu se rezolva temele

| DND explică (pentru andreutzapissycutza):

N-am spus sa mi-o rezolvati ci sa imi explicati ce trebuie sa fac tongue

| andreutzapissycutza a răspuns:

Asa e ai dreptate...imi cer scuze