| DSabb a întrebat:

Buna! happy Am nevoie de un discurs adresat profesorilor pentru terminarea clasei a 8 a la cursul festiv. Cel mai bun discurs primeste funda + vot happy

Răspuns Câştigător
| vlad89c a răspuns:

Dragi proferi, va multumesc ca m-ati indrumat pe parcursul acestor 4 ani frumosi pe care i-am petrecut impreuna, va multumesc pentru ca datorita dumneavoastra am ajuns o eleva/elev atat de stralucit si pentru ca ori de cate ori greseam, ma corectati ca la carte, datorita voua stiu ce inseamna invatatul.
Va doresc numai elevi olimpici, care sa duca si ei mai departe numele dumneavoastra in toata tara.
Sper sa ne revedem cu bine!

daca ti-a placut nu uita de fundabig grin