| vmalex21 a întrebat:

Am nevoie neaparat de programa pentru examenul de Bac 2016 la Limba si Litera Romana, profil uman-filologie.Ce autori intra la punctul trei si ce opere si din ce curente literare? Ce carti imi recomandati pentru pregatire? Am o aplicatie pe telefon dar este cam slabuta.Mentionez ca am terminat la seral anul trecut si din motive personale nu am putut da Bac-ul in vara.

1 răspuns:
| Sjhxjcks a răspuns:

Bună
Acesta nu este un răspuns, însă vreau sa te întreb, care este aplicația despre care ai vb (cea pe telefon?)