| doareustreet a întrebat:

Buna am o cestie ciudata de fiecare data cand trec pe un drum retras de oras unde nu este nici o casa nimic gasesc 5 lei de fiecare data ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| AdycuThebest a răspuns:

Si ii iei sau? nu ii lua odata de doua ori de trei...si vezi dupa daca vor mai fi

| laurthelegend a răspuns:

Poate fi o coincidenta sau poate ai noroc

| Temmp0 a răspuns:

Cred ca cineva isi bate joc de tine laughing Avea la el o bancnota de 100 de lei, chef de glume, si un magazin unde sa schimbe banii rolling on the floor. Si tu ai fost victima laughing

| CriChichi a răspuns:

Esti un om norocos big grin