| fariseu a întrebat:

am o intrebare de suflet sper sa ma ajutati. Am 25 de ani si doresc sa merg la un colegiu sa invat de farmacist cum priviti aceasta, nu credeti ca deja e prea tirziu, ca am intirziat, ca am varsta prea mare?

Răspuns Câştigător
| PeFuga a răspuns:

Nu. Dacă tu crezi ca o sa iti placa, atunci du-te si fa asta! Sunt oameni care fac facultate la 40-50 de ani. Deci nu iti fa griji. Singura problema e ca s-ar putea sa nu mai ai dreptul la gratuitati ca student dupa 26 de ani (taxa de scolarizare, cupoane cfr, asigurare medicala, etc). Asta trebuie intrebat la secretaristul unitatii unde ai sa faci cursurile, dar nu ar trebui sa fie o piedica pentru tine!

4 răspunsuri:
| ALGator a răspuns:

Poți să faci asta și la 50 de ani, la orice varsta. E o prejudecata ca nu se poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu sa inveti ceva nou.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

In fine, pot sa-ti raspund! TPU tremura bine big grin
Poti sa mergi linistit la orice varsta, mai ales daca iti place. Succes!

| Tpuist a răspuns:

Niciodată nu e prea târziu.