| Ada_9463 a întrebat:

In Mihai Viteazul ploiesti e uniforma? Eu am auzit ca nu dar nu stiu sigur :-s.tocmai am intrat in lmv la stiinte ale naturii

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nup, nu e uniforma. Si nici nu cred ca sunt sanse sa se bage prea curand.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, eu stiu asta pentru ca verisoara mea a cautat dar nu a gasit si alexa semeni cu sora verisoarei mele pentru ca si ea zice nup in loc de nu, dar pe ea o cheama alexia, dar eu ii spun si alexa, alex, ale sau ali.

| Ada_9463 explică:

Multumesc frumos. cine e din liceu sa'mi dea un mesaj pentru id big grin

| lalalalalallala a răspuns:

Hey! maine ma duc sa ma inscriu la liceu si m'ar interesa si pe mine cate ceva despre lmv...si eu tot la stiinte ale naturii vreau sa mergtongue Ce poti sa imi spui despre liceu?