| Fma_Densys_1998 a întrebat:

Am o mare nelamurire...mare...nu stiu exact ce profil sa aleg pentru liceu..ma gandeam Stiinte ale naturii,filologie, economic sau stiinte sociale?
Puteti spune care este mai bun si care are mai multe optiuni de facultate?

5 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Ti-as recomanda Filologia sau Stiintele Sociale.happy

| pisicutzamik a răspuns:

Filologie :X

| Lariii99 a răspuns:

Heii.
Eu una peste 2 ani, o sa aleg filologia, pentru ca imi plac limbile si sunt optiuni pentru facultate.
Insa, stiintele sociale si cele ale naturii sunt si ele ok.
Depinde care te atrage pe tine mai mult.
Succes! happy
Bye si poate, o fundita? puppy dog eyes happy

| mudpalyer a răspuns:

Stiinte sociale parereamea

| urascspanacul a răspuns:

Mate info este dupa parerea mea cel mai important dar depinde la ce esti bun. Eu de exemplu vreau sa ma fac scenarist(cel care face scenarile filmelor) dar sunt de abia in a 7-a deci mai am timp dar nu ma pricep la mate deci ma duc oricum undeva unde nu se da bac-ul la mate deci filologie! happy Dar depinde la ce esti bun.