| kowalski1234 a întrebat:

Bună!

Am o mică-mare problemă. Precizez că sunt în clasa a 12-a la un profil tehnic, bun. Ideea este că eu am făcut doar în clasele IX-X biologie (anatomie si vegetala-animala, combinat), iar la examenul de bacalaureat am de ales între chimie, fizica și biologie. Eu am ales biologia, iar din cunoștințele mele știam că ai de ales între biologia IX-X (vegetala si animala) și XI-XII (anatomie). Eu dacă am făcut ambele, și vegetala și animală, dar și anatomie, pot alege dintre ele sau sunt obligată să dau doar vegetala și animală?

Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Nu esti obligata, poti sa alegi!

| Ssssmokin a răspuns:

Poti alege ce clase vrei.

| kowalski1234 explică:

Până la urmă nu am putut să aleg ce clasă vreau și a trebuit să aleg biologie vegetală și animală pentru că "asta se face în clasele 9-10".