| Bogdanmanolachi a întrebat:

Sunt pe profil mate-info si nu stiu ce sa aleg la bac la a treia proba scrisă, cea la alegere. Am de ales între informatica, chimie (organica/anorganica), biologie (vegetală si animală/anatomie) si fizica. Care ziceți că e cea mai usoara? Unde merita sa dau?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Biologie că e doar toceală în mare

| ReZiSTorr a răspuns:

Am dat la biologie anul trecut si iti spun sincer ca intr-o ora am terminat subiectul.Am invatat o luna de zile la biologie si am luat 10

| Protegent a răspuns:

Eu zic ca biologia ar fi mai usoara, acum depinde de cum privesti lucrurile.