| georginika a întrebat:

Am o neclaritate si vreau sa ma lamuresc. Bacul la istorie cuprinde materia din ultimul an, sau din cei 4 ani de liceu?

4 răspunsuri:
| Amaya a răspuns:

Bacul la istorie cuprinde materia din clasa a doisprezecea. Atat.

| georginika explică:

"Cotocsiotragecutine" nu inteleg ce e cu acest raspuns avand intrebarea mea destul de clara. Aveam si eu o neclaritate si vroiam sa ma lamuresc.

| georginika explică:

"Amaya" multumesc frumos!

| cotocsiotragecutine a răspuns:

Draga mea, cuprinde toti cei 4 ani de sex cu proful de istorie... smug ia da-i un beep... intreaba-l!