| Buican_Narcisa_2000 a întrebat:

Sunt pe profilul stiinte sociale si vreau sa stiu daca bacul la istorie sa da din materia din toti anii?

Auzisem pe cineva care a spus ca s-ar da numai din materia din clasa a 10a, a 11a si a12a, fara materia din clasa a 9a.

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Materia din clasa a 10-a si a 11-a se face in mare si pe a 12a, se mai adauga niste chestii noi si e suficient sa o inveti pe cea de pe-a 12a care le cuprinde si pe celelalte.
Dar sunt si detalii si lucruri bune de tinut minte si pe a 10-a si a 11-a pe care le mai poti folosi la bac

1 răspuns:
| Zaygon a răspuns:

E materia de clasa a 12-a doar.