| UrsuNadia18 a întrebat:

Am o nelămurire, am terminat clasa a 12-a la sfârșitul lui mai. Vreau sa știu dacă mai iau banii de liceu pe luna iunie asa cum luam înainte. big grin

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Alocatia se da cu o luna inainte. Alocatia de pe luna mai o vei primi in luna iunie. Asta va fi si ultima ta alocatie, din iulie nu vei mai primi. Iti spun cu siguranta asta, am fost si eu in locul tau si m-am interesat. Vei primi 42 de lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Scoala ai terminat-o cu o luna mai repede deci nu e inclusa luna iunie.