| cryna43v3r a întrebat:

am o prietena care e la facultate la fara taxa, isi pastreaza locul bugetat tot anul sau pana dupa sesiunea asta?

2 răspunsuri:
| Jambooja a răspuns:

Bugetul il primeste pe semestru. Astfel ca daca la examene nu obtine note cat sa o tina pe pozitia de buget va fi "retrogadata" la taxa. Spune-i ca trebuie sa invete si sa aiba note peste cei care sunt la taxa pentru a ramane la buget.

| ad3linush a răspuns:

Din cate stiu eu pana termina facultatea va fi tot fara taxa.happy