| JOJO19 a întrebat:

Buna:), am o problema cu pc'ul, cand vreau sa intru pe facebook de pe orice program[google chrome, opera, mozilla, internet explore,] imi da eroare si scrie :
Unable to connect
Firefox can't establish a connection to the server at www.facebook.com.

ce as putea sa fac ca sa imi mearga:((? raspuns urgent, dau funda+vot

1 răspuns:
| Daysee a răspuns:

Buna happy.
Si eu am patit asa dar in scurt timp am primit un e-mail in care imi arata un mesaj unde puteam sa imi reactivez contul.
Ori nu ai mai intrat de mult deci va trebui sa primesti e-mailul, ori este ceva in neregula cu browserele acestea in pc`ul tau.happy
Pa, pa.