| liana555bgd a întrebat:

Buna,
am o problema.Eu nu am facut scoala in Romania pana in a 2 a deci nu am facut mult.Acum vreau sa ma mut inapoi si sa fac scoala acolo, dar am probleme cu romana si cu celalate materii mai ales ca nu am invatat in romana.Si asta ma aduce la a doua problema ca nu gasesc un liceu de stat care sa fie de exemplu pe limba engleza ca sa fie mai usor pentru mine.As putea gasi siteuri gratuite sa imi imbunatatesc romana? Si siteuri cu notite cu subiectele care se invata la scoala? Exista scolii de genul in Bucuresti? Chiar nu gasesc am cautat, m as bucura sa primesc un raspuns. happy

1 răspuns:
| MeaCulpa a răspuns:

Buna! Poti incerca sa folosesti aplicatii de invatare a limbii de exemplu DuoLingo care sa iti mareasca putin nivelul limbii sau daca esti destul de avansat deja, poti sa contacezi o meditatoare care sa te ajute.