| francesca48 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de Facultatea de Stiinte Politice in Limba Engleza din cadrul Universitatii Bucuresti. Este cineva care este sau a fost student acolo sau vrea sa fie? As dori sa stiu mai multe detalii legate de profesori, materii, examene...stuff like that. Ms anticipat :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profesori sunt buni insa uni sunt mai exixenti nu dau ex de profesori exigenti nu vrei sa stii, materiile sunt sunt bune si daca inveti la timp usor de inteles, cu examenele sunt destu7le dar e o universitate ce mai.