| LittleDrop a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care sunt din sv. Ce medie trebuie sa ai ca sa intri la faculatate in sv la profilul asistent medical? Funditakiss

4 răspunsuri:
| LittleDrop explică:

Nu pentru medicina, pentru asistent medical sorry, am gresit euhappy

| LittleDrop explică:

Nu stiu, nu e pentru mine, pentru verisoara prietenei melelaughing

| itsanewdawn22 a răspuns:

Eu stiam ca pentru asistent medical nu trebuie facultate pentru ca se face o scoala postliceala.

Cred ca se numeste Scoala de asistenti medicali si poti iesi de acolo fie as. medical fie as. medial farmacist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza. E pe bani.