| aliinavioo a întrebat:

Am si eu o intrebare: Stie cineva unde pot gasi grilele pentru admitere 2013 Scoala Sanitara Postliceala Fundeni? Sau daca se publica undeva aceste grile? Mersii!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu de aia iti este frica? La acea postliceala ca si eu fac acum, abia am jumatate de an, tin sa te anunt ca nu cred ca este foarte diferit de cea din Pitesti parerea mea, adica ne-au dat si noua teste/examene, dar nu este de picat nu nimic, acum pe bune, dupa ce ca dai si banii aia, ai pretentie si sa pici?laughing