| AndreeaCamelia1 a întrebat:

Bună! Voiam sa va întreb dacă știe cineva tematica pentru examenul final de la scoala postliceala sanitara Fundeni, pentru ca mai am un an și as vrea sa ma pregătesc dar nu știu ce anume sa învăț, mi-as dori sa aflu lecțiile care trebuie învățate

2 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Tematica este pe site, la sectiunea admitere

| aaanamariaaa a răspuns:

Am tot cautat pe site ul postlicealei și chiar nu am găsit nimic. As fi vrut sa te ajut, dar nu găsesc nici eu. Dar poți cauta de la alte scoli, de exemplu poți cauta pe google "Tematica examen absolvire postliceala asistent medical generalist " si iti da de la mai multe postliceale, si poți sa mai exersezi acolo. Sau poți încerca să întrebi la secretariat care a fost tematica anul trecut, dar sa știi ca undeva pe la secretariat (panou, perete, usa) ar trebui sa aibă și tematica de anul acesta, mai ales ca prin august deja se da examenul, ar fi trebuit sa afișeze deja. Poți întreba pe cineva din anul 3, daca nu găsești nici la secretariat. Bafta totuși și felicitări ca te pregătești din timp, o sa ajungi departe! Sa to ajute Dumnezeu!