| Morar_Andreea_1997 a întrebat:

Buna,am taiat la bac un cuvant cu linie / si trebuia asa cu o linie orizontala.
Inspectorii au spus ca nu este problema dar tot imi fac griji.
I s-a mai intamplat cuiva? Poate fi considerat semn?

3 răspunsuri:
| Tramadol a răspuns:

O sa te imbolnavesti daca te consumi pe toate nimicurile. Nu are absolut nimic, eu la bac am facut un ditamai porcusorul pe la mijlocul eseului, nu a zis nimeni nimic de bulgarele ala de pasta albastra laughing)

| barosanu69 a răspuns:

Esti paranoic rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil o sa iti anuleze lucrarea, sau in cel mai bun caz sa iti scada cateva puncte, glumesc stai linistita nici nu o sa bage de seama laughing