| livialivdelabuc a întrebat:

Buna am terminat clasa a 10 a cu 9 in Hermess si acum de o luna m am transferat la Xenopol in clasa a 11 a. Pot sa pun o intrebare? Mi se poate anula transferul sa ma mut inapoi in vechiul colectiv /liceu Hermess din motive detaliate, se poate? E inca inceput de septembrie? Mai pot sa mi mut dosarul? Am nevoie rapid de o solutie?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă transferul este ( deja ) efectiv şi ţi s-a cerut & mutat dosarul la noul liceu ( deci, s-au întocmit toate actele privind transferul ), atunci NU se mai poate renunţa la transfer sad
Eventual, va trebui să ceri un alt transfer în vacanţa intersemestrială...

Toate cele bune!

| livialivdelabuc explică (pentru bursuc001):

Multumesc mult, sper ca visul meu e sa revin in acel colectiv va fi implinit!

| bursuc001 a răspuns (pentru livialivdelabuc):

Cu plăcere happy

O zi frumoasă!

| livialivdelabuc explică (pentru bursuc001):

Si tie bursuc

| bursuc001 a răspuns (pentru livialivdelabuc):

Mulțumescwinking