| NeseriosulTransilvaniei a întrebat:

Bună! Am terminat clasa VIII-a și îmi e teamă că nu intru la liceul pe care mi-l doresc. Precizez că sunt din Bihor și am media de admitere 8, 65. Credeți că cresc mediile de admitere de anul trecut sau scad?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca vrei un anumit liceu si profil il pui pe primul loc in fisa si apoi pui altele cu care s-a intrat anul trecut cu medie egala si mai mica decat media ta de admitere.
Probabil ca mediile de admitere vor fi cam aceleasi si in acest an, posibil ceva mai mari decat anul trecut.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat