| Ana09473 a întrebat:

Bună! Cum se procedează la opțiunile pentru admiterea de clasa a VIII-a? O să primim o lista cu mediile de admitere pentru licee? Mediile de anul trecut sunt la fel că cele de anul acesta?

1 răspuns:
| Andrei21341241 a răspuns:

Depinde daca te duci la privat aplici direct la liceu daca te duci la stat o sa primesti brosurile.Ti-as recomanda niste licee bune cum ar fi bolintineanu lucian blaga sau daca ai medie mai mare Mihai Eminescu este un liceu superb la restul nu m-as baga ca in majoritatea cum edie de peste 9+ sunt numai fitosi si meditatii de 1000 euro pe luna