| T3qUyLa a întrebat:

am terminat scoala si m-am inscris la un liceu la profilul mate-info si as vrea sa stiu si eu numarul orelor de sport/mate/romana/bio/info si cat de greu estebig grin? MS

Răspuns Câştigător
| Krisha a răspuns:

Sport - 1
romana-4
mate-4
bio-2
into teorie-1
info TIC-2
Eu am trecut a 10-a si cel mai greu mi se pare la informatica teorie, faci algoritmi... sper sa iti placa tiebig grin:* in rest nu e foarte greu dar cel mai important depinde ce profesori ai. Mult noroc la liceu:X

3 răspunsuri:
| quickly a răspuns:

Pai,Sport ai cam 2-3 ore pe saptamana, mate vreo 4-5, romana la fel. bio ai 2-3 ore si info la fel 2-3... este foarte greu iti spun din propie experienta happy dar daca te duce capul si inveti nu este chiar asa de greuwinking multa bafta sper ca te-am ajutat!

| T3qUyLa explică:

Ok mersi all dar totusi cate ore de sport pana la urma laughing? sau depinde de liceu?

| xBlue a răspuns:

Sport : ai 1 ora pe saptamana.
Mate : eu am avut in a 9-a 4 ore big grin
Romana : 4 ore
Bio : 2 ore
Info : 4 ore
Cred ca numarul de ore este ca al meu in a 9-a (mate-info).
Este destul de dificil, in principal Informatica. Trebuie sa intelegi de la inceput, altfel iti va fi extrem de greu sa intelegi mai incolo.
Mult succes, sa ocupi locul la mate-infowinking