| anonim_4396 a întrebat:

am terminat clasa a 8 a si m-am inscris la liceu si am intrat la profilul mate-info, dar la mate-info era un singur cod la optiuni.De unde stiu daca am intrat la mate-info intensiv engleza, intensiv informatica sau simplu? multumesc!

2 răspunsuri:
| didi12 a răspuns:

Trebuie sa dai niste probe pentru a intra la intensiv! Du-te luni cu dosarul la scoala si intereseaza-te.Eu din cate stiu probele sunt marti, dar depinde de liceu, banuiesc.Asa ca nu mai pierde vremea si intereseaza-te.

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Lasa-ti id ul de mess ca iti dau eu in carti xD