| Lipicii a întrebat:

Anul acesta am absolvit clasa a 8-a deci urmeaza liceul.Eu as vrea in Colegiul National Mihai Viteazul din Ploiesti.Care stiti orarul pentru clasele de a 9-a adica daca se invata dimineata sau dupa-amiaza? Funditaa!:-x

Răspuns Câştigător
| miyako a răspuns:

Da...eu invat in economic langa, dar am avut o colega care a intrat acolo, programul este dupa amiaza...de la 12 pana la 6, iar in alte zile 1 la 7. de la 12 la 7

2 răspunsuri:
| stress a răspuns:

Clasele a9a si a10a invata dupa amiaza, a11a si a12a dimineata. bun venit de pe acum big grin

| Traianosik a răspuns:

Pai inveti dimineata daca esti la clase de mate sau engleza intensiv dar daca esti la obisnuita inveti dupa-amiaza. funda?