| myra a întrebat:

Anul asta am terminat clasa a 8 a si am intrat la CnRV [ colegiul national roman voda] la Stiinte ale Naturii si vreau sa stiu daca pot vedea pe internet cu cine am picat in clasa.

Răspuns Câştigător
| obsesion15 a răspuns:

Uite aici link-ul cu posibili tai colegi!
http://rep1-adm2011.cloudapp.net/......rSpec.aspx

8 răspunsuri:
| justme97 a răspuns:

Da se poate uite aici poti gasi http://admitere.edu.ro/2011/
sau mai bine cauta aici http://rep1-adm2011.cloudapp.net/Default.aspx alegi judetul tau si liceul la care ai intrat apoi selectezi stiinte ale naturii si iti va arata cu cine ai picat in clasa
succes:)

| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Da poti
pe site-ul edu.ro...este usor...

| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

In clasa nu ai cum sa vezi cu cine ai intrat din cate stiu eu, eventual doar eventualii copii cu care ar fi posbil sa intri.

| catty443 a răspuns:

Http://rep1-adm2011.cloudapp.net/RapoarteCautare.aspx intrii aici,alegi judetul din care esti, iti scrii numele cu litere MARI. dupa aceea, dai click pe specializarea la care ai intrat ( stiinte ale naturii ) si o sa vezi cu cine esti in clasa :D :)

| ManutzuWolfy a răspuns:

Desigur.Intri pe admitere2011.edu.ro si selectezi orasu.Dai clik pe liceu CNRV care zici tu.Dai clik pe profilul Stinte ale naturi.Si vezi cine a mai intrat la stinte ale naturi.happy

| AlexAndrei99 a răspuns:

Pai intra pe saitul oficial si vei afla acolo.

| XeQ a răspuns:

Da, intra pe edu.ro
la repartizare licee, si selectezi liceul si profilul tau. Acolo iti va afisa toti colegii