| Timmy97 a întrebat:

TPU! Am terminat clasa a opta si nu stiu care este mai bun(vreau la stiinte ale naturii):Colegiul National Banatean sau C.D. Loga din Timisoara.Va rog argumentati-va parerea.

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Mediile de admitere spun multe. Uita-te pe mediile din ultimii 3 ani as zice eu www.admitere.edu.ro/2011 sau 2010 sau 2009.Bafta! :)

| Ririi a răspuns:

Loga love struck nu o sa stau acum sa caut argumente, invat in acest liceu si e normal sa il consider cel mai bun din moment ce l-am ales happy