| Bianca_2501 a întrebat:

Buna are cineva nevoie de Traduceri in / din limba franceza, engleza, spaniola! Studenta la Facultatea de Litere, Universitatea Ovidius Constanta, am dobandit nivelul B2 in Limba Franceza si Spaniola si o diploma de traducator; ofer traduceri in / din limbile mentionate!?

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Bonjour

| corolav a răspuns:

Bonjour tristesse!

| DidudicaDi a răspuns:

Eu vreau. Daca mai putea traduce teztul asta in franceza.

Buna dimineata! Astazi este luni. Si eu trebuie sa ajung la scoala. odata ce am ajuns la scoala trebuie sa INCEP OREle. fara putina joaca.vai ce grea e scoala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi : http://traduno.wordpress.com/.Acolo sunt mai multe detalii la tema data.