| CopiluNebunCuViseColorate a întrebat:

As dori niste informatii pe care nu le-am gasit pe site ul ASE. La facultatea de Relatii Economice Internationale (REI), deprtamentul de limbi moderne si comunicare in afaceri ce se studiaza mai exact?(ce cursuri se fac). Am posibilitatea de a alege o limba pe care sa o studiez pe la 0 din cele enumerate? Spre exemplu daca imi aleg turca va trebui sa am deja cunostinte? Ce voi studia pe langa aceasta?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi "Planurile de învăţământ" la linkul oficial :
http://www.rei.ase.ro/licenta

...%20lma.xls

NU cred că există vreo facultate la care limba străină ( indiferent care ) se învaţă chiar de la "zero"!

Toate cele bune.