| zozo74 a întrebat:

Buna as dori o parere:care master este mai bun adica de viitor:cel de managementul afacerilor sau de administrarea afacerilor? multumesc

3 răspunsuri:
| Lilik a răspuns:

Chiar crezi ca o sa conteze asta la angajare? ca e unul sau altul? sa fim seriosi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La managementul afacerilor o sa faci si cate ceva din administrarea afacerilor. deci faci 2 in 1. succes

| alee19 a răspuns:

Fratele meu e tot in profilul asta, iar el a spus ca alege managmentulthinking, acum nu stiu.