| anca112233 a întrebat:

As dori sa aflu cateva informatii despre transferul intre facultatile Titu Maiorescu si Carol Davila. Eventual daca cineva s-a transferat si ma poate ajuta cu sfaturi. Multumesc mult!

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În general, se poate să te transferi de la o facultate la alta ( sau de la o specializare la alta, ori la altă formă de învăţământ ) - evident, în anumite CONDIŢII!

Vezi detalii în Regulamentul privind activitatea profesională a studenţilor - ar trebui să-l găseşti pe site-ul oficial al Universităţii respective...
Sau întrebi la Secretariat.

Toate cele bune!