| cristina96anka a întrebat:

as dori sa aflu mai multe detalii despre Colegiu Silvic Timisoara "Casa Verde". Se da bac la acest liceu? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| sebywarlord a răspuns:

Da se da bac,verisorul meu a fost anul trecut,din tot liceul un singur elev a luat bacul happy [nu varumiu]
Din cate mi-a zis e destul de lejer,insa la practica o sa va puna sa faceti curat in parcuri si prostii,parca v-ar antrena pentru retim straight face...
restul nuami stiu,sper ca te-am ajutat
App,daca vrei liceu tare alege MIU happy multe fete, multi baieti, libertate, profesori indulgenti, tot ce poti sa ceri unui liceu, daca esti mai "nebunatica"laughing)

| cristina96anka explică (pentru sebywarlord):

Ok, mersi am sa ma interesez. Doar ca eu vreau sa ma transfer de la anul intr-a 10. sper sa reusesctongue

1 răspuns: