| BeatriceBetty3333 a întrebat:

As dori sa ma ajutati si pe mine cu ceva,maine dau o proba pentru aptitudini muzicale si una dintre cele doua lucruri pe care va trebuie sa le fac este aceasta:Intonarea unui cantec dintr-un repertoriu de cinci cantece invatate in clasele I-VIII, vreau doar sa imi spuneti ce va trebui sa fac la proba si daca o sa imi iau eu repertoriu cu cinci cantece si va trebui sa aleg acolo pe moment.....VA ROG SA IMI RASPUNDETI CAT MAI REPEDE!

Răspuns Câştigător
| VladutAnghel a răspuns:

Buna, si eu dau maine proba la muzica. In primul rand trebuie sa iti repeti foarte bine o un cantec maxim doua, nu 5, dupa, va trebui sa reproduci niste sunete ale pianului si in final va trebui sa reproduci un ritm dat de profesor. Succes maine!big grin