| mihaitacatalin a întrebat:

As dori sa stiu de unde pot sa cumpar o culegere de informatica pentru clasa a 9-a pentru profilul real, dar nu cel intensiv. Eu chiar nu am gasit happy.

2 răspunsuri:
| AC4S4 a răspuns:

Nu cauta prin manuale, mai bine cauta pe internet.

| Wihox a răspuns:

Nu exista. Sunt la profil real si am cautat si eu cand eram in clasa a 9-a. Am printat una de pe net doar ca nu mi-a fost de ajutor pentru ca nu stiam sa rezolv problemele. In clasa a 9-a faci pseudocod si pe la sfarsit ceva vectori si matrici deci nu ar trebui sa ai probleme. Incearca sa te ajuti de manual si sa rezolvi subiectul 1 din variantele de bac de 2008. Succes.