| Theddy a întrebat:

Buna happy! As dori si eu modelele de teste initiale ( clasa a 8-a ) pentru materiile: geografie; engleza si chimie. Le-am downloandat de pe mai multe site-uri dar nu pot sa le vad pentru ca nu mi le citeste in romana. ci in niste semne. Dau funda! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| BDorin a răspuns:

Instaleaza Microsoft Word si Adobe Reader, cu aceste 2 programe nu o sa mai ai probleme si o sa iti recunoasca fiecare caracter din documente

1 răspuns:
| Corg a răspuns:

Imi dai site-urile alea te rog