| rasfatatataa a întrebat:

as dori si eu niste teste initiale acum am trecut a 9 si vreau sa repet cat de cat din clasa 8, dau fundita si vot ..si inca ceva mi-e pe didactic nu imi merge asa ca daca stiti alte sitteuri sunt bine venite as dori in special la chimie romana,fizica, engleza istorie geografie si biologie ..Scuzati-mi categoria dar este cea mai vizualizata happyrog seriozitate

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vazut tu teste de scoala la Dragoste si sex?

| rasfatatataa explică (pentru anonim_4396):

Daca nu vezi am precizat mai sus de ce am ales aceasta categorie

| rasfatatataa explică:

Draga daca nu vezi am precizat mai sus ..ca am folosit aceasta categorie pentru ca este cea mai cautatahappyasa ca dca ma ajuti vei primi funda daca nu nu

| rasfatatataa explică:

Daca nu vezi draga am precizat mai sus de ce am ales aceasta categoriehappy