| pufyy a întrebat:

as vrea sa citesc week'end'ul asta cateva carti preferabil de dragoste. vreau niste sugestii. dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

„Anna Karenina" de Lev Tolstoi, „Ultima noapte de dragoste, întâia noapte de război", „Suflete Tari (dramă)" și „Patul lui Procust" de Camil Petrescu, „Enigma Otiliei" de George Călinescu și „Pe aripile vântului" de Margaret Mitchell."
Lectură plăcută!

6 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Anne Vinton-Sa vorbim despre dragoste Mi-a placut f mult "Lady Hamilton de Albert Hull, ti-o recomand.

| SindyR a răspuns:

Dragoste la prima vedere, JURNALELE VAMPIRILOR, Mansfield Park merita citite. App jurnalele is 4-5 volume cred nu stiu exact. Bafta la citit!

| OtiliaVanesa a răspuns:

Inca o sansa-Amanda Roy...Scrisori de la Sam-James Patterson

| Sensibility123 a răspuns:

Twilight-e tare

| Sensibility123 a răspuns:

Twilight! Sunt niste carti despre vampiri si oameni in care un vampir se indragosteste de un om si ...vei afla mai mult daca vei citi:d

| Happillyx3 a răspuns:

"În numele dragostei" de Kristin Hannah , Ceva minunat" de Judith McNaught , "O dragoste" de Dino Buzzati . Și restul le poți căuta pe net .