| michyy a întrebat:

Vreau si eu sa-mi spune-ti cateva carti (romane de dragoste preferabil) mai noi.big grin funda

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nunta in decembrie de Anita Shreve.

http://www.librarultau.ro/......ie--i11571

| louis3 a răspuns:

Dragoste la prima vedere, Jurnalul unei iubiri, O plimbare de neuitat, Accidentul(toate de Nicholas Sparks)

| Monyktza a răspuns:

Ultimul cantec Nicholas Sparks! are si ceva iubire! sau. Sotia calatorului in timp

| danielamadalina3 a răspuns:

Katherine Paterson- Punte spre Terabithia
cea mai faina

| Mikkki a răspuns:

Sincer carti mai noi nu prea stiu, insa iti pot da cateva chiar mie imi plac foarte mult(apropoam 15 ani... ).
Mircea Eliade- Maitreyi
Cecelia Ahern- Suflete pereche
Cecelia Ahern- PS. Te iubesc
Katherine Paterson- Punte spre Terabithia
Justin Somper - Vampiratii
Mircea Drumes- Elevul Dima dintr-a saptea
Mircea Drumes- Scrisoare de dragoste
Mircea Drumes- Invitatie la vals
D. J. Sallinger- De veghe in lanul de secara( nu e chiar de dragoste; e vorba de un adolescent)
seria Twilight: Amurg, Luna noua, Eclipsa

Sper sa iti fie de folos. Te-am pupat si spor la citit:*:*:*