| Anonima1678 a întrebat:

As vrea sa dau un cadou mai simbolic dirigintei mele. Vreau ca acel cadou sa fie făcut de mine, dar nu știu ce as putea sa fac. Credeți că mă puteți ajuta? Mulțumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| GHoST013 a răspuns:

Poti sa ii scrii o scrisoare, sa ii personalizezi un tricou.

| AntiUrs a răspuns:

Cadoul depinde cu ce ocazie vrei să îl dai dirigintei...
Ți-aș recomanda acest site: https://idei-originale.blogspot.com/.
Sper că te va ajuta.

| alexia6554 a răspuns:

Pai sunt foarte multe variante... daca ai o relatie foarte stransa cu acea diriginta, adica este de treaba, amuzanta bla bla bla te-ai prins tu =) ai putea sa i faci un fel de carnetel, doar ca din foi, lipici si eventual o foarfeca (sunt o groaza de tutoriale pe internet), ceva din materiale textile (fluturasi, fundite)..sau o metoda originala, ar fi sa ii faci o scrisoare sau o felicitare in care sa iti scrii toate sentimentele si multumirile pentru acea profesoara. Sau, ai putea sa faci prajituri *ras malefic*...adc, de ce nu..niciodata nu strica putin dulce rolling on the floor)..bine, acum depinde si la ce materie este profesoara. daca este de geogra, spre ex, ai putea sa desenezi o harta =)daca este de desen, ai putea sa ii faci un portret, sau un desen simbolic ceva.
Eu tot raman la parerea mea ca un tablou, o cioco si un buchet de flori va face minuni happy dar si ideea ta este foarte draguta.

| Iosif_Vlad_1980 a răspuns:

Ai putea face ceva origami, sunt multe modele si le gasesti pe net, tot ce iti trebuie este niste hartie colorata si daca nu ai folosesti niste markere laughing sunt usor de facut, dar pentru un necunoscator par ceva extrem de greu de facut

| vladuu69 a răspuns:

O sfoara si un scaun